Výměna a vrácení zboží

Výměna či vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí zboží máte právo na jeho vrácení či výměnu. Toto zboží musí být nepoškozené, neopotřebené a čisté .

a/ Výměna zboží

Pokud Vám nesedne velikost nebo byste chtěli jinou barvu, rádi Vám zboží vyměníme. Napište nám na info@onevillage.cz nebo zatelefonujte na +420 777 941 082, abychom se nejprve na výměně zboží domluvili. Zboží nám poté zašlete zpět s přiloženou fakturou a označením, které zboží chcete vyměnit a za jaké.

b/ Vrácení zboží

Pro odstoupení od smlouvy můžete využít tento vzorový Formulář o odstoupení od smlouvy.

Pokud zboží vracíte, napište nám číslo objednávky a bankovní spojení. Peníze Vám vrátíme bankovním převodem nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží.

Zboží, které vracíte, neposílejte zpět na dobírku. Takto poslané balíky nepřebereme a zbytečně se prodlouží doba, kdy Vám budou peníze vráceny.

Výměna nebo vrácení zboží prostřednictvím Zásilkovny:
  1. Napište nám na info@onevillage.cz, nebo zatelefonujte na +420 777 941 082, že nám chcete balíček poslat. My vám poté nadiktujeme náš identifikátor pro Zásilkovnu, nebo vám do e-mailu pošleme štítek pro zpětnou zásilku.
  2. Štítek nalepíte na balíček, který poté odevzdáte na kterékoliv pobočce Zásilkovny.
  3. Pokud nemáte možnost si štítek s čárovým kódem vytisknout, stačí na pobočce Zásilkovny sdělit trasovací číslo, které je na štítku uvedené. Obsluha Zásilkovny štítek vytiskne za vás.
Náklady spojené s výměnou a vrácením zboží prostřednictvím Zásilkovny hradíme my.