O nás

ONE VILLAGE česká udržitelná značka

ONE VILLAGE je udržitelná značka oblečení ze Sušice. Máme rády jednoduchý a nadčasový styl. Vytváříme pohodlné oblečení s pánskými prvky, které je přesto ženské.

Naše basic kousky šijeme z kvalitních materiálů šetrných k naší pokožce i planetě.  V duchu slow fashion tak, abyste je mohly nosit napříč sezónami, a v šatníku vám dlouho vydržely. Vše je ušito v české dílně v Pošumaví.

Pevně věříme, že si kousky od nás zamilujete stejně jako my, že se o ně budete dobře starat a že vám budou dlouho sloužit. A pokud vás bavit přestanou a budou stále nositelné, pošlete je prosím dál. Třeba udělají radost někomu jinému.

Ivana & Zuzana

one village kardigan bio bavlna žlutý
A proč ONE VILLAGE?

Jsme „holky z vesnice“, které milují život se vším, co jim přináší. Rády pozorujeme okolní svět, na kterém nám záleží. Stále hledáme, jak žít lépe a šetrněji, sobě i okolnímu prostředí prospívat a nejít destruktivní cestou, jak je dnes v tržní ekonomice běžné.

Rády bychom ženy inspirovaly ke zdravému přístupu k sobě, svému tělu i přírodě.
one village smaragdové šaty z biobavlny

Na našem webu používáme cookies, abychom Vám přizpůsobili obsah a mohli analyzovat návštěvnost našich internetových stránek. Souhlasím